Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Buitenzwembad | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa Praia de Pipa ligt op circa 25 minuten wandelafstand van het Madeiro strand en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.
Het Strand van Pipa is op maar 1 km verderop gesitueerd. De hut bevindt zich ook binnen handbereik van het Praia da Pipa. De villa is binnen 30 minuten wandelen van het Park van Chapadão gesitueerd.
Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa biedt uitzicht op de tuin vanuit de ramen. Gasten hebben toegang tot een privébadkamer, voorzien van een inloopdouche. Er zijn ook handdoeken voor uw comfort.
De woning biedt een keuken, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. U kunt ook gebruikmaken van een koelkast om uw eigen maaltijd te bereiden. Calzone do Bigode serveert Italiaanse specialiteiten en ligt op maar 1 km verderop.
- Locale bezienswaardigheiden
- Dolphin Bay150 m
- Vila da Pipa Shopping600 m
- Jardineira 4x4 Tour700 m
- Bookshop750 m
- Kanto da Pipa Shopping300 m
- het Praia da Pipa250 m
- het Strand van Pipa700 m
- Rua Beija Flor750 m
- Sibauma Beach650 m
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Augusto Severo97 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- 24-uursreceptie
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Horeca
- Keukengerei
- Buiten eethoek
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Zithoek
- Terras
- Tuinmeubelen
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke beroemde bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa?
Praia da Pipa en Avenida Baia dos Golfinhos behoren tot de bezienswaardigheden in de buurt van Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa. - ❓
Hoeveel kost het om Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa te boeken?
De gemiddelde prijs in Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa is $13. Neem voor meer specifieke informatie contact met de accommodatie op. - ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa te bezoeken?
Gasten van Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa kunnen eten in Calzone do Bigode restaurant, dat Italiaanse gerechten serveert. - ❓
Welke diensten zijn inbegrepen bij Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa?
Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa biedt diensten zoals 24-uurs receptie. - ❓
Wordt er ontbijt aangeboden in de hut?
Ja, de hut serveert een continentaal ontbijt. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa?
Gasten die in Fiquei In Pipa - Chale 21 Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Madeiro strand en het Strand van Pipa bereiken, die respectievelijk op circa 25 minuten wandelafstand van de accommodatie en op 1 km afstand liggen.